Kontakt | Hedalm-Anebyhus

Kontakt

Nedenfor finner du en oversikt over våre salgskontorer og våre forhandlere.

Det er alltid nærmeste kontor/forhandler hvor du skal bygge som vil behandle og gjennomføre din byggesak.

Vi ser frem imot å høre fra deg.

Velg fylke:
Alle fylker
Indre Østfold-Akershus Syd-Oslo
Vestfold-Telemark-Akershus-Buskerud
Akershus Nord
Aust-Agder
Hedmark
Hordaland
Møre og Romsdal
Nordland
Oppland
Sogn og Fjordane
Trøndelag
Østfold
Messestands 2017
by tidspunkt stand
Salgskontor Ski
BESØKSADRESSE:
Industriveien 17, 1400 Ski
E-post:ski@hedalm-anebyhus.no
Salgskontor- Asker
BESØKSADRESSE:
Drengsrudbekken 4, 1383 Asker
E-post:asker@hedalm-anebyhus.no
FORHANDLER
BESØKSADRESSE:
Mjåtveitflaten 1A , 5618 Frekhaug
E-post:morten@byggteamvest.no
Forhandler – Flisa
BESØKSADRESSE:
Solør Hus AS
Idrettveien 43, 2270 Flisa
E-post:solorhus@online.no
Salgskontor – Jessheim
BESØKSADRESSE:
Ringvn. 23, 2066 Jessheim
E-post:jessheim@hedalm-anebyhus.no
Forhandler – Lillesand
BESØKSADRESSE:
PK Bygg AS
Natveitåsen 142, 4760 Birkeland
E-post:pk@pkbyggas.no
Salgskontor – Hamar
BESØKSADRESSE:
Vangsveien 111, 2306 Hamar
POSTADRESSE:
Postboks 4023 Terminalen, 2306 Hamar
E-post:hamar@hedalm-anebyhus.no
Hovedkontor
BESØKSADRESSE:
Linjeveien 31, 2344 Ilseng
POSTADRESSE:
Postboks 4, 2344 Ilseng
Forhandler – Fyllingsdalen
BESØKSADRESSE:
Høilem Bygg AS
Dag Hammarskjölds vei 6, 5144 Fyllingsdalen
E-post:byggmesterhatlem@broadpark.no
Forhandler – Os
BESØKSADRESSE:
Os Bygg AS
Skeisbotn, 5217 Hagavik
E-post:post@os-bygg.no
Salgskontor – Molde
BESØKSADRESSE:
Julsundv. 47 A, 6412 Molde
E-post:molde@hedalm-anebyhus.no
Salgskontor – Ålesund
BESØKSADRESSE:
Brusdalsvegen 20/22, 6011 Ålesund
E-post:aalesund@hedalm-anebyhus.no
Salgskontor – Bodø
BESØKSADRESSE:
Kontoret er avviklet og vi kan dessverre ikke levere i dette området pr i dag
Forhandler – Lofoten
BESØKSADRESSE:
SF Bygg AS
Hellemyrveien 5, 8340 Stamsund
E-post:post@sfbygg.no
Forhandler – Vesterålen
BESØKSADRESSE:
Snekkerlaget AS
Markeveien 44c, 8402 Sortland
E-post:fh.ken.lind@hedalm-anebyhus.no
Salgskontor – Lillehammer
BESØKSADRESSE:
Storgt. 112, 2615 Lillehammer
E-post:lillehammer@hedalm-anebyhus.no
Salgskontor – Førde
BESØKSADRESSE:
Ekornlia 10, 6814 Førde
E-post:forde@hedalm-anebyhus.no
Salgskontor – Trondheim
BESØKSADRESSE:
Vestre Rosten 73, 7072 Heimdal
E-post:heimdal@hedalm-anebyhus.no
Salgskontor – Fredrikstad
BESØKSADRESSE:
Wilberg Atrium
Wilbergjordet 2, 1605 Fredrikstad
E-post:fredrikstad@hedalm-anebyhus.no